כניסת לקוחות

התחבר לחשבון שלך

שם משתמש / ת.ז *
סיסמה *
זכור אותי
-A A+

תכנון פנסיוני

תכנון פנסיוני

ביטוח פנסיוני לא חייב להישמע כמו סינית...

מה באמת אנחנו יודעים על הזכויות שלנו לפנסיה? מה יגיע לנו כשנגיע לגיל פרישה? ומה יקרה לנו ולמשפחה שלנו אם לא נוכל לעבוד מסיבות בריאותיות? 

התחום הפנסיוני הינו תחום מורכב ולחלק גדול מאיתנו הוא מהווה חידה מסובכת.
בעקבות מורכבותו של התחום הפנסיוני ושינויי חקיקה המבוצעים השכם וערב, מחפשים ארגונים רבים את הדרך להתמודד עם התאמת הסדרי הפנסיה לעובדים.

בנפיט מעמידה לרשותך שנים רבות של ניסיון ומומחיות בתחום הפנסיוני. אנו מעסיקים מומחים בעלי רישיון פנסיוני ונעזרים במערכות ממוחשבות ובכלים ייחודיים, המאפשרים לנו להסביר לעובדים נושאים מורכבים בצורה ידידותית ובהירה, כדי שיגיעו להחלטה הנכונה.

המומחים שלנו מלווים הן את הארגון והן את העובד בקבלת החלטות הנוגעות למסלול הביטוח הפנסיוני המתאים ביותר. השירות נעשה בצורה מקצועית, יעילה ואיכותית, ומיועד בראש ובראשונה לארגונים, כשהנהנים ממנו הם העובדים.

סיוע לארגונים וניהול פרויקטים בתחום הפנסיוני

המחלקה האקטוארית של בנפיט מעניקה שירותי תכנון פנסיוני מתקדמים לארגונים, המתמודדים עם הצורך בשינוי והתאמה של הסדרי הפנסיה, במגוון נושאים:
ליווי ויעוץ לארגון: מאפשר בחינת הסדרי הפנסיה של העובדים בארגון מנקודת המבט של ההנהלה והעובד הבודד.
סיוע וליווי אישי לעובד: סדרה של פגישות אישיות ומידע ממוחשב, המסייעים לעובד להגיע לבחירה מושכלת של הסדר הפנסיה בעת ההצטרפות להסדר פנסיוני במקום העבודה.
מודל השוואתי: בנפיט פיתחה מודל ייחודי, הבוחן את ההסדרים הקיימים ומשווה אותם לאפיקי השקעה חליפיים, המתאימים לעובד.
סיוע וליווי אישי בצמתי החלטה: מסייע להתאמת הסדר פנסיוני במקרים כמו שינוי מצב משפחתי, עליה בשכר, שינויים בחוקי המס או בהסכמי הפנסיה וכד'.
סיוע וליווי אישי בתהליכי פרישה: סיוע ובקרה במימוש הזכויות מקרנות הפנסיה, ביטוח לאומי וקופ"ג בעת פרישה לגמלאות, נכות ואובדן יכולת השתכרות כתוצאה ממחלה, תאונה, פטירה, כולל טיפול בהסדרי המס מול פקידי השומה והנציבות.

רוצה לדעת כיצד בנפיט סייעה לארגון גדול להתמודד עם התחום הפנסיוני?

המומחיות והניסיון של בנפיט בתחום הפנסיוני והכלים הייחודיים שפיתחה, מעניקים לעובדים את הכלים לבחור במסלול המתאים להם ביותר.