כניסת לקוחות

התחבר לחשבון שלך

שם משתמש / ת.ז *
סיסמה *
זכור אותי
-A A+

הטבות רכב לעובד

הטבות רכב לעובד

מנהלי משאבי אנוש וארגוני עובדים רבים מתמודדים באופן קבוע עם הצורך לתגמל מנהלים ועובדים בארגון באמצעות הטבת רכב צמוד, וזאת מבלי שהטבה זו תגרור עלייה ישירה בעלויות השכר או העלויות למעסיק. הדרך הנוחה ביותר ליישם זאת, היא באמצעות גישת Flexible Benefits - מערך ההטבות הגמיש של בנפיט.

Flexible Benefits - הגמישות שלנו מתאימה לעובדים שלך.

אנחנו בבנפיט מתמחים במתן יעוץ ופתרונות תפעול ליישום הטבת רכב צמוד לעובד.
אנו מבינים שלעובדים שונים יש צרכים שונים. לכן, בגישת Flexible Benefits מועבר לידיהם חלק גדול יותר מהשליטה על אופן מימוש ההטבות. הגמישות שלנו מהווה יתרון גם לעובד וגם למעסיק: העובד יכול להתאים לעצמו באופן אישי את "תקציב ההטבות" המוענק לו, וזאת מבלי שהמעסיק יחרוג ממסגרת עלויות מוגדרת וקבועה.

בנפיט. פתרון שמתאים גם לעובד וגם למעסיק.

בעזרתנו יכול העובד לקבל רכב צמוד תמורת ויתור על חלק משכרו. בנפיט מעניקה לארגון פתרון כולל, ליישום ההטבה בשלביה השונים: החל מתמחור העלות בהתאם למבנה השכר בארגון, תוך גידור הסיכונים הפיננסיים והתפעוליים באמצעות הסכמים עם חברות הליסינג וספקי השירותים השונים, דרך מתן הסבר אישי לעובדים וסיוע בקבלת החלטות, ועד לניהול שוטף של כל ההתחשבנות הכספית הכרוכה ביישום ההטבה.

למה דווקא בנפיט?

מעצם טבעו, "הסדר המרת רכיבי שכר" יוצר חשדנות וחוסר אמון, מצד עובדים החוששים שההסדר יפגע בשכרם. העברת הטיפול בנושא לגוף חיצוני כמו בנפיט, מקטינה את החיכוך ואת חוסר האמון בין העובד למעסיק. העובד מתייחס להטבה שניתנה לו בצורה חיובית, ולא מתוך חשד שהמעסיק "מנסה לסדר אותו". טיפול בהסדר הליסינג בשיטת המרת רכיבי השכר דורש משאבים רבים בתחום הניהול והמחשוב והינו עתיר עבודה. חברתנו מבצעת שירות זה עבור מספר לקוחות, לשביעות רצונם המלאה, בהתאם לצרכי הארגון ובזמן קצר.

למידע נוסף בנושא הפעלת גישת Flexible Benefits בתחום הרכב הצמוד.

רוצה לדעת כיצד השיטה פועלת?

שאלות ותשובות בנושא רכב אישי לעובד

הניסיון, המומחיות והגמישות של בנפיט מאפשרים לך להעניק לעובדיך הטבות רכב צמוד והנחות בדלק , מבלי להעמיס על הארגון הוצאות נוספות.